Bu Efor Hepimiz İçin
Kendi Kendine Yeten
Bir Türkiye için

Kendi Kendine Yeten

Bu Efor Türkiye İçin
Hep Aynı Lezzeti
Üretmek İçin

Hep Aynı Lezzeti

Bu Efor Dünyamız İçin
Temiz Enerjiyle
Geleceğimizi Korumak İçin

Temiz Enerjiyle

Bu Efor Toprağımız İçin
Tarlalarımızın Verimini
Artırmak İçin

Tarlalarımızın Verimini

Bu Efor Sanayinin Artan
Enerji
İhtiyacı İçin

Enerji

Bu Efor Hayatımız İçin
Modern Yaşam Alanları ve
İş Merkezleri Yaratmak İçin

Modern Yaşam Alanları ve

About Efor Holding

Sorem ipsum dolor sit amet & consectetur adipiscing elit.

Efor Holding was established in 2022 to professionally manage under one roof the group of companies, which gained success in their fields since 1968. Under our holding we continue our activities even more strongly with our Efor Tea, Efor Coal, Efor Fertilizer, Efor Energy and Efor Construction companies.

Tanıtım Filmimizi İzleyin
THIS EFOR IS FOR ALL OF US
THIS EFOR IS FOR ALL OF US
THIS EFOR IS FOR ALL OF US
THIS EFOR IS FOR ALL OF US

Efor Holding in Numbers

Efor Holding, which provides services in 5 sectors by maintaining its innovation and quality line in Turkey, continues to develop and grow by always considering its consumers and sustainability.

55
Yıllık
Tecrübe
5
Sektör
120
bin
m² üretim alanı
830
bin /ton yıllık
Üretim Kapasitesiyle

Bizce Daha İyi Bir

dünya mümkün

Ülkemize verdiğimiz değer ile çevreye duyarlı ürün ve hizmet geliştirmeyi öncelikli ilkemiz olarak benimsiyoruz. Sürdürülebilirlik politikamız çerçevesinde doğal kaynakları bilinçli kullanıyor, yeşil enerjiye yatırım yapıyor ve şirket çalışanlarımızı da bu bilinçle üretmeye teşvik ediyoruz. Ülke ekonomisine katma değer sağlarken, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışıyoruz.

Çay üretimimizi tarladan bardağa kadar sürdürülebilirlik ve izlenebilirlik çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı, üreticinin üretim aşamasında doğal yaşamı ve çalışanlarımızı koruyarak gerçekleştiriyoruz. Dünya çapında geçerli olan Rainforest Alliance gibi uluslararası sertifikalarla faaliyetlerimizi taçlandırıyoruz. Ayrıca, müstahsillerimize yaş çayın ekiminden bakımına ve hasat sürecine ilişkin eğitimler vererek yerli üretimi destekliyor ve kaliteli üretimin sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyoruz.

Detaylı Bilgi
Bizce Daha İyi Bir
Geleceğimiz İçin

Geleceğimiz İçin

biz ne yapıyoruz?

Efor Holding çatısı altındaki şirketlerimizin tüm enerji ihtiyacını 2017 yılında faaliyete geçirdiğimiz Efor Enerji’nin kurduğu Samsun gübre tesisindeki çatı GES ile karşılıyoruz. Tüm faaliyetlerimizdeki enerji ihtiyacını yeşil enerji kaynaklarından karşılayarak yer aldığımız tüm sektörler için örnek teşkil ettiğimize inanıyoruz. Dünyamızı önemsiyor, temiz enerji sistemlerini hayata geçirerek daha temiz bir dünya için çalışıyoruz. Hayata geçirmeyi hedeflediğimiz enerji projelerimizle karbon ayak izimizi azaltmayı ve karbon nötr hedefine ulaşmayı hedefliyoruz.

Gübre üretiminde ve satışını yaptığımız ürünlerde uluslararası sürdürülebilirlik standartlarına dikkat ediyoruz. Bunun yanında Tarım Bakanlığı uygunluk belgelerini 5 yılda bir yeniliyoruz. Çiftçilere eğitim veriyor, yerli üretimi destekleyerek geleceğe en doğru ve sağlıklı şekilde aktarılmasını amaçlıyoruz.

Sürdürülebilirliği ana politikası olarak belirleyen Efor Holding olarak dünyamız ve geleceğimiz için durmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Detaylı Bilgi

İnsan Kaynakları

politikası

Efor Holding olarak, bizimle çalışan ve bizimle çalışmayı isteyen arkadaşlarımız sahip oldukları güncel çağdaş bilgilerle donanımlı, dinamik ve yaratıcı özelliklerini dikkate alarak geleceklerini beklentilerine göre şekillendirirken yürütmekte oldukları görevlerde başarılarını ve verimlerini arttırıcı eğitim fırsatları ve imkânları yaratmak ilk ve temel yaklaşımımızdır.

Detaylı Bilgi
İnsan Kaynakları